STAŇTE SA SÚČASŤOU NÁRODNÉHO TURISTICKÉHO SYSTÉMU

Buďte v centre pozornosti turistov a získajte viac návštevníkov

ZÍSKAJTE TERAZ PREZENTÁCIU VÁŠHO ZARIADENIA A POUŽÍVANIE SYSTÉMOV

BEZPLATNE

ČO ZÍSKATE

Profil na webovom portáli a v turistickej mobilnej aplikácií Národného turistického systému SR

Umiestnime Váš profil s rezervačným formulárom, balíčkami, poukážkami, eventami a vstupenkami na doméne slovakia.travel s návštevnosťou takmer 200 000 ľudí mesačne, aby Vás domáci aj zahraniční návštevníci ľahko objavili. Následne si Vaše zariadenie môžu pridať do plánu svojho výletu a rezervovať.

Propagácia na ďalších turistických a informačných portáloch

Vďaka unikátnym spoluprácam, umiestnime náš projekt, alebo Váš profil s rezervačným formulárom, balíčkami, poukážkami, eventami a vstupenkami aj na turistických internetových portáloch s návštevnosťou vyše 2 000 000 ľudí mesačne a v informačných systémoch viac ako 1 000 firiem, ktoré majú viac ako 300 000 zamestnancov, aby sme Vás maximálne propagovali.

Online rezervačný systém s funkciou balíčkov, poukážok, eventov a vstupeniek

Aktivujeme Vám rezervačný systém s možnosťou online rezervácie, tvorbou balíčkov, darčekových poukážok, eventov a vstupeniek, ktoré si Váš hosť zakúpi z pohodlia domova a nákup sa mu nahrá na jeho kartu (e-pass). Vďaka rezervačnému systému ušetríte čas Vám a Vášmu tímu, budete mať informácie o klientoch, prehľad v objednávkach, ktoré môžete rozdeliť medzi svojich zamestnancov a priblížite sa Vašim klientom, ktorí nakupujú denne online.

Benefitný a vernostný systém s platbou a funkciou rekreačnej poukážky

Systém zvýši Vašu atraktivitu medzi držiteľmi oficiálnej národnej turistickej karty. Nastavte si benefitný a vernostný systém podľa vlastného uváženia a poďakujte sa zákazníkom. Karta slúži ako e-pass, na zbieranie vernostných bodov a získavanie benefitov pri každej platbe cez internet alebo POS terminál. Karta slúži aj ako rekreačná poukážka a môže byť využitá aj ako dopravná karta, gastro karta, hotelová karta, parkovacia karta a podobne).

Spätná väzba

Turisti, ktorí Vás navštívia, budú môcť Vaše zariadenie a zamestnancov ohodnotiť. Tak spoznáte svoje silné stránky, ale dozviete sa aj to, čo by ste mali zlepšiť. Najlepšie zariadenia budú odmenené aj certifikátom.

Štatistické výstupy

Získate rôzne štatistické výstupy o využívaní, zdrojoch, ktoré Vám priniesli klientov, koľko z nich sú pravidelní a koľko noví klienti, prehľady podľa období, vyťaženosť podľa období a podobne.

Ďalšie marketingové nástroje

Podľa štatistík a vyťaženosti Vašich prevádzok Vám navrhneme ďalšie možnosti propagácie, ktoré Vám prinesú ďalších klientov do menej vyťažených období.

Podpora

Získate plnú podporu nášho tímu a našich partnerov. Tento projekt budeme pre Vás aj naďalej zlepšovať podľa najnovších trendov a užívateľskej skúsenosti.

Teraz získate ZADARMO používanie všetkých systémov a kompletnú prezentáciu na všetkých portáloch a mobilných aplikáciách.

Máte otázku? Neváhajte nás kontaktovať!