STAŇTE SA SÚČASŤOU NÁRODNÉHO TURISTICKÉHO SYSTÉMU

Buďte v centre pozornosti turistov a získajte viac návštevníkov

O PROJEKTE

Projekt oficiálneho Národného turistického systému SR je vytváraný ako slovenský startup pod záštitou 
Ministerstva dopravy a výstavby SR. Projekt bude neustále zlepšovaný a funkcie sa budú rozširovať. Dozerajú a spolupracujú na ňom významné inštitúcie a projekt spája aj ďalšie zaujímavé slovenské turistické startupy, ticketovacie spoločnosti a dopravcov do jednej platformy.

Projekt má za cieľ spojiť cestovný ruch na Slovensku v digitálnej forme a priblížiť ho turistovi. Turista si nájde všetky informácie na webovom portáli, bod si hneď rezervuje a vytvorí svoj výlet. Všetko si môže dopredu zaplatiť a svoj vytvorený plán si stiahne do mobilnej aplikácie. Tá ho znaviguje na dané miesto a povie mu viac informácií o mieste. Všetky rezervácie sa turistovi prenesú na celoštátnu turistickú kartu, ktorá slúži ako e-voucher a na získavanie vernostných bodov a výhod. 

Projekt je plne transparentný a prešiel aj diskusiou cez platformu Slovensko digital s kladnými reakciami. Kompletný systém bol vytvorený pre Ministerstvo dopravy a výstavby SR za cenu 19 992 Eur s DPH a je budovaný ako startup bez ďalších doplnkových dotácií za rozvoj alebo prevádzkovanie. 

ZÍSKAJTE TERAZ PREZENTÁCIU VÁŠHO ZARIADENIA A POUŽÍVANIE VŠETKÝCH SYSTÉMOV

BEZPLATNE

ČO ZÍSKATE

Profil na webovom portáli a v turistickej mobilnej aplikácií Národného turistického systému SR

Umiestnime Váš profil s rezervačným formulárom, balíčkami, poukážkami, eventami a vstupenkami na doméne slovakia.travel s návštevnosťou takmer 200 000 ľudí mesačne, aby Vás domáci aj zahraniční návštevníci ľahko objavili. Následne si Vaše zariadenie môžu pridať do plánu svojho výletu a rezervovať.

Propagácia na ďalších turistických a informačných portáloch

Vďaka unikátnym spoluprácam náš projekt alebo Váš profil s rezervačným formulárom, poukážkami, balíkmi eventami a vstupenkami umiestnime nie len na webe NTS, ale aj na turistických internetových portáloch s návštevnosťou vyše 2 000 000 ľudí mesačne a v informačných systémoch viac ako 1 000 firiem, ktoré majú viac ako 300 000 zamestnancov, aby sme Vás maximálne propagovali.

Online rezervačný systém s funkciou balíčkov, poukážok, eventov a vstupeniek

Aktivujeme Vám rezervačný systém s možnosťou online rezervácie, tvorbou balíčkov, darčekových poukážok, eventov a vstupeniek, ktoré si Váš hosť zakúpi z pohodlia domova a nákup sa mu nahrá na jeho kartu (e-pass). Vďaka rezervačnému systému ušetríte čas Vám a Vášmu tímu, budete mať informácie o klientoch, prehľad v objednávkach, ktoré môžete rozdeliť medzi svojich zamestnancov a priblížite sa Vašim klientom, ktorí nakupujú denne online.

Benefitný a vernostný systém s platbou a funkciou rekreačnej poukážky

Systém zvýši Vašu atraktivitu medzi držiteľmi oficiálnej národnej turistickej karty. Nastavte si benefitný a vernostný systém podľa vlastného uváženia a poďakujte sa zákazníkom. Karta slúži ako e-pass, na zbieranie vernostných bodov a získavanie benefitov pri každej platbe cez internet alebo POS terminál. Karta slúži aj ako rekreačná poukážka a môže byť využitá aj ako dopravná karta, gastro karta, hotelová karta, parkovacia karta a podobne).

Spätná väzba

Turisti, ktorí Vás navštívia, budú môcť Vaše zariadenie a zamestnancov ohodnotiť. Tak spoznáte svoje silné stránky, ale dozviete sa aj to, čo by ste mali zlepšiť. Najlepšie zariadenia budú odmenené aj certifikátom.

Štatistické výstupy

Získate rôzne štatistické výstupy o využívaní, zdrojoch, ktoré Vám priniesli klientov, koľko z nich sú pravidelní a koľko noví klienti, prehľady podľa období, vyťaženosť podľa období a podobne.

Ďalšie marketingové nástroje

Podľa štatistík a vyťaženosti Vašich prevádzok Vám navrhneme ďalšie možnosti propagácie, ktoré Vám prinesú ďalších klientov do menej vyťažených období.

Podpora

Získate plnú podporu nášho tímu a našich partnerov. Tento projekt budeme pre Vás aj naďalej zlepšovať podľa najnovších trendov a užívateľskej skúsenosti.

Teraz získate ZADARMO používanie všetkých systémov a kompletnú prezentáciu na všetkých portáloch a mobilných aplikáciách.

Máte otázku? Neváhajte nás kontaktovať!