STAŇTE SA SÚČASŤOU NÁRODNÉHO TURISTICKÉHO SYSTÉMU

Buďte v centre pozornosti turistov a získajte viac návštevníkov

ZÍSKAJTE TERAZ PREZENTÁCIU VÁŠHO ZARIADENIA A POUŽÍVANIE SYSTÉMOV

BEZPLATNE

ČO ZÍSKATE

Profil na webovom portáli a v turistickej mobilnej aplikácií Národného turistického systému SR

Umiestnime Váš profil s rezervačným formulárom, balíčkami, poukážkami, eventami a vstupenkami na doméne slovakia.travel s návštevnosťou takmer 200 000 ľudí mesačne, aby Vás domáci aj zahraničný návštevníci ľahko objavili. Následne si Vaše zariadenie môžu pridať do plánu svojho výletu a rezervovať.

Propagácia na ďalších turistických a informačných portáloch

Vďaka unikátnym spoluprácam, umiestnime náš projekt, alebo Váš profil s rezervačným formulárom, balíčkami, poukážkami, eventami a vstupenkami aj na turistických internetových portáloch s návštevnosťou vyše 2 000 000 ľudí mesačne a v informačných systémoch viac ako 1 000 firiem, ktoré majú viac ako 300 000 zamestnancov, aby sme Vás maximálne propagovali.

Online rezervačný systém s funkciou balíčkov, poukážok, eventov a vstupeniek

Aktivujeme Vám rezervačný systém s možnosťou online rezervácie, tvorbou balíčkov, darčekových poukážok, eventov a vstupeniek, ktoré si Váš hosť zakúpi z pohodlia domova a nákup sa mu nahrá na jeho kartu (e-pass). Vďaka rezervačnému systému ušetríte čas Vám a Vášmu tímu, budete mať informácie o klientoch, prehľad v objednávkach, ktoré môžete rozdeliť medzi svojich zamestnancov a priblížite sa Vašim klientom, ktorý nakupujú denne online.

Benefitný a vernostný systém s platbou a funkciou rekreačnej poukážky

Systém zvýši Vašu atraktivitu medzi držiteľmi oficiálnej národnej turistickej karty. Nastavte si benefitný a vernostný systém podľa vlastného uváženia a poďakujte sa zákazníkom. Karta slúži ako e-pass, na zbieranie vernostných bodov a získavanie benefitov pri každej platbe cez internet, alebo cez POS terminál. Karta slúži aj ako rekreačná poukážka a môže byť využitá aj ako dopravná karta, gastro karta, hotelová karta, parkovacia karta a podobne).

Spätná väzba

Turisti, ktorí Vás navštívia, budú môcť Vaše zariadenie a zamestnancov ohodnotiť. Tak spoznáte svoje silné stránky, ale dozviete sa aj to, čo by ste mali zlepšiť. Najlepšie zariadenia budú odmenené aj certifikátom.

Štatistické výstupy

Získate rôzne štatistické výstupy o využívaní, o zdrojoch, ktoré Vám priniesli klientov, koľko z nich sú pravidelní a koľko noví klienti, prehľady podľa období, vyťaženosť podľa období a podobne.

Ďalšie marketingové nástroje

Podľa štatistík a vyťaženosti Vašich prevádzok Vám navrhneme ďalšie možnosti propagácie, ktorá Vám prinesie ďalších klientov do menej vyťažených období.

Podpora

Získate plnú podporu nášho tímu. Tento projekt budeme pre Vás aj naďalej zlepšovať podľa najnovších trendov a užívateľskej skúsenosti.

Teraz získate ZADARMO používanie systémov a kompletnú prezentáciu na všetkých portáloch a mobilných aplikáciách.

Máte otázku? Neváhajte nás kontaktovať!