STAŇTE SA SÚČASŤOU NÁRODNÉHO TURISTICKÉHO SYSTÉMU

Buďte v centre pozornosti turistov a získajte viac návštevníkov

REGISTRUJTE SA A ZÍSKAJTE TERAZ PREZENTÁCIU VÁŠHO ZARIADENIA A POUŽÍVANIE SYSTÉMOV SPOLU S MODULOM REKREAČNÝCH POUKAZOV BEZPLATNE

Z dôvodu novely zákona a vzniku Rekreačných poukazov, sme sa pustili do implementácie ubytovacích zariadení pre Národný turistický systém SR skôr, ako bolo pôvodne plánované a robíme všetko pre to, aby ste boli spokojní. Náš tím a tím partnerov sa za posledné 3 mesiace stretol s viac ako 900 ubytovacími zariadeniami. Dnes máme v systéme už 652 z nich a implementujeme ich, aby sme už prvé stovky z nich spropagovali cez webový portál a mobilnú aplikáciu Národného turistického systému SR, cez webové stránky partnerov, ktoré majú státisícové mesačné návštevnosti a cez informačné systémy firiem, ktoré používajú desaťtisíce zamestnancov denne

ČO ZÍSKATE

Profil na webovom portáli a v turistickej mobilnej aplikácií Národného turistického systému SR

Umiestnime Váš profil s rezervačným formulárom, balíčkami, poukážkami a eventami na doméne slovakia.travel s návštevnosťou takmer 200 000 ľudí mesačne, aby Vás domáci aj zahraničný návštevníci ľahko objavili. Následne si Vaše zariadenie môžu pridať do plánu svojho výletu a rezervovať.

Najväčšia propagácia u partnerov

Cez náš modul si Vaše zariadenie budú môcť rezervovať návštevníci cez hotely.sk, hotelio.sk, boomer.sk a ďalšie webové stránky, online kapacity Vášho zariadenia si budú overovať a rezervovať zamestnanci v rámci kafetérii a rekreačných poukazov všetkých gastro kariet (CHEQUE DEJEUNER, Gusto karta, Edenred, DOXX, Poštová karta, Callio) a informačných systémov najväčších zamestnávateľov ako je USS, ZSSK, ŽSR, KIA a podobne.

Online rezervačný modul

Aktivujeme Vám online rezervačný modul, ktorý môže fungovať samostatne ako rezervačná kniha, alebo je systémy prepojený na Váš PMS (Travel data, Oberon, Horec, Hores a pripravujeme ďalšie). V našom systéme rezervačnej knihy nájdete zoznam hostí, manažment izieb / sezón / flexi rate, pobytové balíčky, rezervačný kalendár, online rezervačný formulár s platbou pre Váš web, FB, NTS a iné, opcie rezervácií, nastavovanie storno podmienok, fakturácie, channel manager, hodnotiace emaily od hostí, manažment upratovania, štatistiky a ďalšie funkcie.

Benefitný a vernostný systém s platbou a funkciou rekreačného poukazu

Systém zvýši Vašu atraktivitu medzi držiteľmi oficiálnej národnej turistickej karty. Nastavte si benefitný a vernostný systém podľa vlastného uváženia a poďakujte sa zákazníkom. Karta slúži ako e-pass, na zbieranie vernostných bodov a získavanie benefitov pri každej platbe cez internet, alebo cez POS terminál. Karta slúži aj ako rekreačný poukaz a bude fungovať aj ako dopravná karta, hotelová karta, lyžiarska karta a podobne.

Spätná väzba

Turisti, ktorí Vás navštívia, budú môcť Vaše zariadenie a zamestnancov ohodnotiť. Tak spoznáte svoje silné stránky, ale dozviete sa aj to, čo by ste mali zlepšiť. Najlepšie zariadenia budú odmenené aj certifikátom.

Štatistické výstupy

Získate rôzne štatistické výstupy o využívaní, o zdrojoch, ktoré Vám priniesli klientov, koľko z nich sú pravidelní a koľko noví klienti, prehľady podľa období, vyťaženosť podľa období a podobne.

Ďalšie marketingové nástroje

Podľa štatistík a vyťaženosti Vašich prevádzok Vám navrhneme ďalšie možnosti propagácie, ktorá Vám prinesie ďalších klientov do menej vyťažených období.

Podpora

Získate plnú podporu nášho tímu a našich partnerov. Tento projekt budeme pre Vás aj naďalej zlepšovať podľa najnovších trendov a užívateľskej skúsenosti.

Na jednom mieste budete ovládať predaj na Národnom turistickom systéme SR, na partnerských portáloch, na rezervačných portáloch booking, hotels.com a podobne, v kafetériach a v rámci celého trhu rekreačných poukazov.

Teraz získate ZADARMO používanie systémov a kompletnú prezentáciu na všetkých portáloch a mobilných aplikáciách.