STAŇTE SA SÚČASŤOU NÁRODNÉHO TURISTICKÉHO SYSTÉMU

Buďte v centre pozornosti turistov a získajte viac návštevníkov

REGISTRUJTE SA A ZÍSKAJTE TERAZ PREZENTÁCIU VÁŠHO ZARIADENIA A POUŽÍVANIE SYSTÉMOV SPOLU S MODULOM REKREAČNÝCH POUKAZOV BEZPLATNE

Z dôvodu novely zákona a vzniku Rekreačných poukazov, sme sa pustili do implementácie ubytovacích zariadení pre Národný turistický systém SR skôr, ako bolo pôvodne plánované a robíme všetko pre to, aby ste boli spokojní. Náš tím a tím partnerov sa za posledné 3 mesiace stretol s viac ako 900 ubytovacími zariadeniami. Dnes máme v systéme už 652 z nich a implementujeme ich, aby sme už prvé stovky z nich spropagovali cez webový portál a mobilnú aplikáciu Národného turistického systému SR, cez webové stránky partnerov, ktoré majú státisícové mesačné návštevnosti a cez informačné systémy firiem, ktoré používajú desaťtisíce zamestnancov denne

ČO ZÍSKATE

Profil na webovom portáli a v turistickej mobilnej aplikácií Národného turistického systému SR

Umiestnime Váš profil s rezervačným formulárom, balíčkami, poukážkami a eventami na doméne slovakia.travel s návštevnosťou takmer 200 000 ľudí mesačne, aby Vás domáci aj zahraničný návštevníci ľahko objavili. Následne si Vaše zariadenie môžu pridať do plánu svojho výletu a rezervovať.

Propagácia na ďalších turistických a informačných portáloch

Vďaka unikátnym spoluprácam, umiestnime náš projekt, alebo Váš profil s rezervačným formulárom, balíčkami, poukážkami a eventami aj na turistických internetových portáloch s návštevnosťou vyše 2 000 000 ľudí mesačne a v informačných systémoch viac ako 1 000 firiem, ktoré majú viac ako 300 000 zamestnancov, aby sme Vás maximálne propagovali.

Online rezervačný systém

Aktivujeme Vám online rezervačný systém, ktorý môže fungovať samostatne ako rezervačná kniha, alebo je systémy prepojený na Váš PMS (Travel data, Oberon, Horec, Hores a pripravujeme ďalšie). V našom online rezervačnom systéme nájdete zoznam hostí, manažment izieb / sezón / flexi rate, pobytové balíčky, rezervačný kalendár, online rezervačný formulár s platbou pre Váš web, FB, NTS a iné, opcie rezervácií, nastavovanie storno podmienok, fakturácie, channel manager, hodnotiace emaily od hostí, manažment upratovania, štatistiky a ďalšie funkcie.

Benefitný a vernostný systém s platbou a funkciou rekreačného poukazu

Systém zvýši Vašu atraktivitu medzi držiteľmi oficiálnej národnej turistickej karty. Nastavte si benefitný a vernostný systém podľa vlastného uváženia a poďakujte sa zákazníkom. Karta slúži ako e-pass, na zbieranie vernostných bodov a získavanie benefitov pri každej platbe cez internet, alebo cez POS terminál. Karta slúži aj ako rekreačný poukaz, ktorú dnes vlastní viac ako 100 000 zamestnancov firiem. Môže byť využitá aj ako dopravná karta, hotelová karta, lyžiarska karta a podobne.

Spätná väzba

Turisti, ktorí Vás navštívia, budú môcť Vaše zariadenie a zamestnancov ohodnotiť. Tak spoznáte svoje silné stránky, ale dozviete sa aj to, čo by ste mali zlepšiť. Najlepšie zariadenia budú odmenené aj certifikátom.

Štatistické výstupy

Získate rôzne štatistické výstupy o využívaní, o zdrojoch, ktoré Vám priniesli klientov, koľko z nich sú pravidelní a koľko noví klienti, prehľady podľa období, vyťaženosť podľa období a podobne.

Ďalšie marketingové nástroje

Podľa štatistík a vyťaženosti Vašich prevádzok Vám navrhneme ďalšie možnosti propagácie, ktorá Vám prinesie ďalších klientov do menej vyťažených období.

Podpora

Získate plnú podporu nášho tímu a našich partnerov. Tento projekt budeme pre Vás aj naďalej zlepšovať podľa najnovších trendov a užívateľskej skúsenosti.

Teraz získate ZADARMO používanie systémov a kompletnú prezentáciu na všetkých portáloch a mobilných aplikáciách.